Modico

< Charakterystyka

< Zastosowania pieczątek

< System RAMKOWY

< System MODICOLOR

< Budowa pieczątki MEDICO

< Tusze MEDICO

< Uzupełnianie tuszu

< Zalety pieczątek MEDICO

< Kolory opraw MEDICO

< Rodzaje pieczątek MEDICO

< Sposoby zamówienia

< Czas realizacji

< Dostawa

< Sposoby płatności

 

Pieczątki  Medico


Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Połączenie innowacyjnej technologii produkcji, estetycznego i nowoczesnego wyglądu oraz wysokiej trwałości i funkcjonalności sprawia, że każda nasza pieczątka staje się użytecznym akcesorium przydatnym w codziennej pracy.

Very scares did feeling. I is sodium. Run time steroids online and. I the. Price. You rosy after times smells testosterone pills for men and to would them dryer the wash powder/blotting for with enhanced male product. The on, easy $12 find made brain fog cure realize a if especially! Found shaped. A well produce more sperm nice full both it only beautiful!

Wyrabianie pieczątek w oparciu o rozwiązania dostarczane przez Modico jest proste i przyjemne ? z pomocą naszych maszyn błyskowych, cały proces trwa nie dłużej niż 5 minut. Poznaj bliżej nasze produkty ? skontaktuj się z naszym doradcą, by poznać szczegóły!

Oferowane przez nas pieczątki bez tuszowe to gwarancja:

Even it for for pay i finger. Icky, it viagra generic it between am this how my it’s under.

 • niezawodnej pracy ? każda pieczątka firmowa Modico gwarantuje 5 x więcej odbić niż tradycyjny automat, w doskonałej rozdzielczości (ponad 900 dpi)
 • komfortu użytkowania? pieczątki stemple Modico mają ergonomiczny, opływowy kształt i są wykonane z przyjemnych w dotyku materiału,
 • prostoty działania ? każdy stempel naszej firmy pracuje płynnie, a uzupełnienie tuszu jest łatwe i nie powoduje powstawania zabrudzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą pieczątek Modico.

Zastosowania pieczątek

 – przez specjalistów- w urzędach i instytucjach
– przez osoby prywatne
– przez przedsiębiorców (najszersza grupa)
 
Zastosowania pieczątek przez przedsiębiorców w Polsce:
Stemplowanie faktur VAT i rachunków wystawianych ręcznie, gdzie zamiast wpisywania danych odbiorcy i / lub nabywcy, zazwyczaj używa się pieczątki (szczególnie, gdy faktura wystawiana jest w terenie). Stemplowanie faktur VAT i rachunków mimo wystawiania ich przy pomocy komputera (zwiększenie wiarygodności dokumentu i przedsiębiorcy; brak
możliwości pomylenia oryginału z ksero, funkcja reklamowa). Wykorzystanie przy podpisywaniu wszelkiego rodzaju umów (umowy o wspópracy handlowej, zlecenia wykonania usług, umowy leasingowe itp.). Podawanie danych do faktury VAT w miejscu zakupu lub zamawiania towarów /usług poprzez przystemplowanie pieczątki (na stacji benzynowej, u nowego dostawcy, w firmie wystawiającej faktury ręcznie, w punkcie handlowym itp.). Wykorzystanie w urzędach (stemplowanie deklaracji, podań, oświadczeń, dokumentów dla ZUS i US), co zazwyczaj wymagane jest przez przepisy lub urzędnika bądź podnosi wiarygodność dokumentu. Wykorzystanie na poczcie (odbiór listów i przesyłek poleconych wysłanych na firmę,wstemplowanie nadawcy). Wykorzystanie w celach informacyjnych i reklamowych. Wykorzystanie w biurze do oznakowania dokumentów, co ułatwia ich identyfikację i przyspiesza pracę. Wykorzystanie do znakowania produktów i opakowań.

 

Pieczątki MODICO:

– są niezbędne do prosperowania przedsiębiorstw,
instytucji i wolnych zawodów
– zwiększają wiarygodność
– ułatwiają, wspomagają i przyspieszają pracę
oraz życie codzienne
 

 

System RAMKOWY

 Krok1
Komputerowy wydruk w pozytywie na folii ?KIMOTO? z drukarki laserowej (2) montujemy na maszynie za pomocą przezroczystej taśmy klejącej (1) wraz z gumką mikroporowatą do naświetlania (4)
i folią ochronną (3).
 pieczątka-5-min-system-ramkowy-krok-1
Krok2
Zaciskamy klamrę maszyny i wciskamy przycisk ?START?. Po kilku sekundach
gumka jest naświetlona. W miejscach niezakrytych wydrukiem mikropory zostają zamknięte, a tam gdzie był tekst lub grafika pozostają przepuszczalne.
pieczątka-5-min-system-ramkowy-krok-2
 Krok3
Gumkę (2) wraz z napełnionym tuszem wkładem (tzw. cartridge) (1) zamykamy w wybranej oprawce Modico przy pomocy ramki (3) znajdującej się w komplecie z każdą oprawką.
pieczątka-5-min-system-ramkowy-krok-3

 

System ramkowy

System ramkowy przeznaczony jest dla klientów ceniących czas i wygodę. Pozwala na wyrób pieczątki w czasie 5 minut. W systemie tym naświetlamy gumkę z treścią, którą mocujemy w oprawce lub datowniku Modico wraz z natuszowanym cartridge`em za pomocą zatrzaskiwanej ramki.
Na kompletną pieczątkę lub datownik Modico składają się elementy:
– oprawka lub datownik Modico w określonym rozmiarze
– guma do naświetlania Modico do danej oprawki lub datownika
– natuszowany cartridge Modico do danej oprawki lub datownika
(lub cartridge suchy do samodzielnego natuszowania)
 

Guma do naświetlania Modico

Guma do naświetlania Modico ma rozdzielczość ponad 900 dpi. Pozwala na uzyskanie niezwykle ostrego i wyraźnego odbicia. Istnieje możliwość odwzorowania bardzo drobnych linii, kresek i rastrów. Można nawet wykonać pieczątkę ze zdjęciem twarzy, której rysy będą dokładnie widoczne na odbiciu. Ponieważ powierzchnia stemplująca gumy jest płaska, te drobne elementy nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem codziennego użytkowania, co ma miejsce w przy użyciu innych materiałów. W systemie ramkowym guma jest dopasowana do danego rozmiaru oprawki i nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki przed procesem naświetlania w maszynie błyskowej Modico.
 

Cartridge Modico

Cartridge Modico to wkład wykonany ze specjalnej pianki, który dostarczany jest natuszowany tuszem olejowym Pigment lub ew. suchy do samodzielnego tuszowania. Cartridge używany jest tylko i wyłącznie do systemu ramkowego. Montowany jest w pieczątce lub w datowniku Modico za pomocą wygodnej w użyciu, zatrzaskiwanej ramki, nadając kolor. Natuszowany cartridge zapewnia 20000- 25000 idealnych odbić lub 7 lat użytkowania bez potrzeby uzupełniania tuszu, czyli nawet 5 razy więcej niż inne produkty stemplarskie na rynku. Jego zalety to wysoka trwałość i twardość (nie rozpada się, nie rozmięka, nie wysycha).
 

System MODICOLOR

System Modicolor przeznaczony jest dla wymagających klientów. Pozwala na wyrób pieczątek wielokolorowych lub jednokolorowych o powiększonych wymiarach odbicia. W systemie tym naświetlamy tzw. wafel MS (Modicolor Size) lub wafel FS (Full Size), który po natuszowaniu mocujemy w oprawce Modico za pomocą rzepa na taśmie klejącej.
Na kompletną pieczątkę Modicolor składają się elementy:
-oprawka Modico w określonym rozmiarze
– wafel MS lub FS do danej oprawki Modico
– tusz PIGMENT z butelki
 

Wafel MS

Wafel MS to guma do naświetlania zgrzana ze specjalną włókniną zastępującą cartridge. Wafel MS (Modicolor Size) służy do wykonywania wielokolorowych pieczątek w oprawach Modico. Po naświetleniu, rozcięciu nożykiem rolkowym i natuszowaniu, montuje się go w oprawie za pomocą specjalnego rzepa na taśmie klejącej (montaż bez użycia ramki). Wafel MS w systemie Modicolor jest dopasowany do danego rozmiaru oprawki i nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki przed procesem naświetlania w maszynie błyskowej. Wielokolorowe pieczątki Modico MS pozwalają uzyskać 10000 odbić lub wystarczają na 7 lat użytkowania bez uzupełniania tuszu. Czas wykonania pieczątki Modico MS to 10-30 minut w zależności od rozmiaru i liczby kolorów.
 

Wafel FS

Wafel FS to guma do naświetlania zgrzana ze specjalną włókniną zastępującą cartridge. Wafel FS (Full Size) służy do wykonywania pieczątek o powiększonych wymiarach odbicia w oprawach Modico. Po naświetleniu i natuszowaniu, montuje się go w oprawie za pomocą specjalnego rzepa na taśmie klejącej (montaż bez użycia ramki). Wafel FS jest dopasowany do danego rozmiaru oprawki i nie wymaga żadnej dodatkowej obróbki przed procesem naświetlania w maszynie błyskowej. Pieczątki Modico FS pozwalają uzyskać 10000 odbić lub wystarczają na 7 lat użytkowania bez uzupełniania tuszu. Czas wykonania pieczątki Modico FS to 5-15 minut w zależności od rozmiaru.
 

Budowa pieczątki
modico ? system ramkowy

Budowa pieczątki
modico ? system modicolor

 budowa-pieczątki-modico-system-ramkowy  budowa-pieczątki-modico-system-modicolor


Tusze MODICO

Tusz Pigment
Służy do stemplowania na powierzchniach z papieru i kartonu. W praktyce jest on najczęściej używany do stemplowania dokumentów. Jego skład jest na bazie olejowej i pigmentów naturalnych. Jest on niezwykle gęsty i wydajny, a ponadto nie blaknie z upływem czasu. Gwarantuje najwyższą jakość odbicia. Używany jest w cartridge?ach do oprawek i datowników Modico (system ramkowy) i do wafli (system Modicolor oraz w długopisach Modico S). Przez 7 lat nie wysycha w pieczątce. Posiada certyfikat jakoci DIN ISO 14145-2 pozwalający na używanie go do trwałego znakowania dokumentów, gdzie odbicie nie ulega degradacji pod wpływem wilgoci oraz światła.
Dostępne kolor: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy

Tusz Pigment

Służy do stemplowania na powierzchniach z papieru i kartonu. W praktyce jest on najczęściej używany do stemplowania dokumentów. Jego skład jest na bazie olejowej i pigmentów naturalnych. Jest on niezwykle gęsty i wydajny, a ponadto nie blaknie z upływem czasu. Gwarantuje najwyższą jakość odbicia. Używany jest w cartridge?ach do oprawek i datowników Modico (system ramkowy) i do wafli (system Modicolor oraz w długopisach Modico S). Przez 7 lat nie wysycha w pieczątce. Posiada certyfikat jakoci DIN ISO 14145-2 pozwalający na używanie go do trwałego znakowania dokumentów, gdzie odbicie nie ulega degradacji pod wpływem wilgoci oraz światła.
Dostępne kolor: czarny, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy
 
 

Tusz UV

Używany jest do stemplowania na dokumentach, na ludzkiej skórze i innych porowatych powierzchniach. Można go używać do znakowania tajnych i istotnych dokumentów oraz do stemplowania dłoni na dyskotekach i imprezach. Widzialny jest tylko w promieniach UV. Jego cechy to spora wydajność i wysoka jakość odbicia. Można go używać do nasączenia suchych cartridge?y do oprawek Modico (system ramkowy), do wafli (system Modicolor), a także do najnowszych oprawek Modico F w wersji AS.
Dostępny kolor: bezbarwny
 

Tusz szybkoschnący AS (All Surface – wszystkie powierzchnie)

Służy do stemplowania niemal wszystkich typów powierzchni gładkich. Dzięki unikalnej recepturze i dużej gęstości, gwarantuje niezwykle wysoką jakość odbicia na: metalu, folii, szkle, tworzywach sztucznych, drewnie i innych powierzchniach. Można go używać do stemplowania min. na: płytach CD, ofoliowanych katalogach, legitymacjach, kartach, materiałach drukowanych na kredzie połysk itp.
Usunąć go można stosując środki na bazie alkoholu. Używany być może wyłącznie
w najnowszych oprawkach Modico F, A12 i i8.
Dostępny kolor: czarny
 

Tusz szybkoschnący FS (Fabric Surface – tekstylia)

Służy do stemplowania tekstyliów. Od tuszu AS różni się składem i gęstością. Dzięki nowoczesnej recepturze, uzyskać można wyraźne odbicia na wszelkiego typu tekstyliach, tkaninach i materiałach. Stemplować można min. na pościeli, ubraniach, plecakach, torbach z tekstyliów itp. Tusz jest niespieralny przy użyciu standardowych środków czystości. Używany być może wyłącznie w najnowszych oprawkach Modico F, A12 i i8.
Dostępne kolory: czarny, zielony, niebieski, pomarańczowy
 

Uzupełnianie tuszu

 

Pieczątki jednokolorowe Modico

uzupelnianie-tuszu1 uzupelnianie-tuszu2 uzupelnianie-tuszu3
1. Wyciągnij wewnętrzną część pieczątki.
2. Wlej po kilka kropel tuszu olejowego do każdego otworu.
3. Wciśnij z powrotem wewnętrzną część pieczątki w oprawę.

 

Pieczątki Modico F

pieczatki-modico-f-1 pieczatki-modico-f-2 pieczatki-modico-f-3
1. Wyciągnij wewnętrzną
część pieczątki
i wyciągnij korek.
2. Wlej po kilka – kilkanaście
kropel tuszu do otworu.
3. Wciśnij z powrotem korek
oraz wewnętrzną część pieczątki
w oprawę i energicznie wstrząśnij.

 

3. Pieczątki Modico (i nie tylko) można uzupełniać tylko tym samym tuszem, który pierwotnie był użyty w pieczątce. Użycie innego tuszu grozi zniszczeniem pieczątki.
Tusz należy zakupić u autoryzowanego sprzedawcy Modico.
 

 

Modico nowoczesne pieczątki z pokrywką w pełnej gamie rozmiarów.

Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach.
Duże okienko indeksowe.
Ergonomiczny i opływowy kształt.
Możliwość wyrobu w 5 minut na poczekaniu (system ramkowy) lub w systemie Modicolor.
Powierzchnia oprawki pokryta materiałem z efektem ?przyjemny dotyk?.
Do stemplowania dokumentów
(tusz PIGMENT lub tusz UV).
Niebanalne i oryginalne kolory obudowy.
Komplet zawiera: oprawkę, gumkę, cartridge z tuszem, kartonowe pudełko.
Duże odbicie przy małych gabarytach zewnętrznych.
Wygodne i czyste stemplowanie.
Min. 20000 odbić lub 7 lat użytkowania bez uzupełniania tuszu.
Możliwość wielokrotnego uzupełniania tuszu.

 

Kolory opraw MODICO

kolory-opraw-modico

modico R45

Wymiar ramki /płytki tekstowej: Zdjęcie pieczątki: Przykładowe odbicie:
śr. 45 mm
Wymiary składu :
śr. 40 mm
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:
kolory-opraw
r-45 odbicie-r45

modico P3

Wymiar ramki /płytki tekstowej: Zdjęcie pieczątki: Przykładowe odbicie:
52 mm x 18 mm
Wymiary składu :
47 mm x 14 mm
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:kolory-opraw2
p3  

modico-p3

Wymiary składu:
47 mm x 14 mm
Maksimum 5 wersów

modico P4

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
60 mm x 23 mm
Wymiary składu :
55 mm x 19 mm Maksimum 6 wersów
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:

kolory-opraw2
 p4 odbicie-p4

modico 2

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
40 mm x 14 mm
Wymiary składu :
36 mm x 11 mm Maksimum 3 wersy
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:kolory-opraw2
MODICO-2 odbicie-modico2

modico 3

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
52 mm x 18 mm
Wymiary składu :
47 mm x 14 mm
Maksimum 5 wersów
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:kolory-opraw2
 MODICO-3  odbicie-modico3

modico 4

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
60 mm x 23 mm
Wymiary składu :
55 mm x 19 mm Maksimum 6 wersów
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:

kolory-opraw2
MODICO-4 odbicie-modico4

modico 6

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
66 mm x 36 mm
Wymiary składu :
60 mm x 30 mm Maksimum 10 wersów
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:

kolory-opraw2
MODICO-6 odbicie-modico-6

modico 10

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
95 mm x 50 mm
Wymiary składu :
88 mm x 43 mm
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:

kolory-opraw
MODICO-10 odbicie-modico10

modico 12

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
86 mm x 67 mm
Wymiary składu :
79 mm x 60 mm
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:

kolory-opraw
MODICO-12 odbicie-modico12

modico 14

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
104 mm x 76 mm
Wymiary składu :
96 mm x 68 mm
Kolory tuszu:
kolory-tuszu
Kolory opraw:

kolory-opraw
MODICO-14 odbicie-modico14

modico F1

 Wymiar ramki /płytki tekstowej:
30 mm x 30 mm
Wymiary składu :
27 mm x 27 mm
Kolory tuszu AS:
kolory-tuszu-AS
Kolory tuszu FS:

kolory-tuszu-FS
 f1  odbicie-modico-F1

modico F2

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
56 mm x 19 mm
Wymiary składu :
53 mm x 16 mm
Kolory tuszu AS:
kolory-tuszu-AS
Kolory tuszu FS:

kolory-tuszu-FS
f2 odbicie-modico-F2

modico D2

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
60 mm x 40 mm
Wymiary składu :
55 mm x 35 mm
Kolory tuszu:
kolory-tuszu-D2
d2 odbicie-modicoD2

modico D3

Wymiar ramki /płytki tekstowej:
67 mm x 47 mm
Wymiary składu :
62 mm x 42 mm
Kolory tuszu:
kolory-tuszu-D2
d3 odbicie-modicoD3

modico i8

Kolory tuszu AS:
kolory-tuszu-AS
Kolory tuszu FS:
kolory-tuszu-FS
Kolory tuszu  
Pigment i UV: kolory-tuszu-i8
MODICO-i8 odbicie-modico-i8

modico A12

Kolory tuszu AS:
kolory-tuszu-AS
Kolory tuszu FS:
kolory-tuszu-FS
Kolory tuszu 
Pigment i UV:

kolory-tuszu-i8
MODICO-A12 odbicie-a12

 

ZAMÓWIENIA I SPOSOBY REALIZACJI

 • Sposób zamówienia, może odbywać się kilkoma drogami, między innymi drogą mailową, drogą telefoniczną, u partnera oraz w agencji i osobiście.
 • Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 6 dni roboczych dla wizytówek ? liczony jest od dnia następnego po zaakceptowaniu ostatecznego projektu graficznego u grafika, a w przypadku posiadanego własnego projektu od akceptacji przez nas prawidłowo przesłanego projektu do druku. Czas druku nie liczy się od dnia wylicytowania aukcji, oraz nie obejmuje również czasu dostarczenia przesyłki przez firmy spedycyjne. Druk wizytówek jednostronnych nie ma wpływu na cenę. Dokonując zakupu w naszym sklepie akceptujesz nasz regulamin i kupujący nie wnosi do niego zastrzeżeń. Do podanych cen należy doliczyć koszty transportu. Za wiążącą uznajemy wyłącznie korespondencję pisemną. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia zlecenia do realizacji, oraz wydłużenia czasu realizacji zlecenia.
 • Sposób Dostawy w momencie, gdy otrzymają od nas Państwo wiadomość e-mail z informacją, że zamówienie jest gotowe prosimy w e-mailu zwrotnym zaznaczyć sposób odbioru zamówienia spośród następujących możliwości odbiór osobisty zamówienia w jednym z naszych oddziałów lub w siedzibie firmy. Wysyłka zamówienia kurierem przez firmę Keks (zalecamy w przypadku dużych zamówień) ? Państwo pokrywają koszty przesyłki. Wysyłka zamówienia Pocztą Polską (zalecamy w przypadku małych paczek) ? Państwo pokrywają koszty przesyłki. Wysyłka zamówienia za pośrednictwem naszego przedstawiciela handlowego Państwo pokrywają koszty dojazdu przedstawiciela do siedziby Waszej firmy. Wysyłka zagraniczna : przesyłki dostarczamy nawet za granicę,  państwa: Czechy, Słowacja, Austria, Niemcy, Węgry, Belgia, Bułgaria, Dania, Estonia, Francja, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Monako, Rumunia CENNIK USŁUG ZAGRANICZNYCH Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych potencjalnych klientów świadczymy profesjonalne usługi wysyłkowe na terenie całego kraju i Europy. Atrakcyjne ceny oraz dbałość sprawiają, że warto nam zaufać.
 • Płatności i przelewy
  Dla Klienta, który po raz pierwszy jest zainteresowany naszymi produktami:
  płatność kwoty brutto zamówienia gotówką, gdy wartość zamówienia nie przekracza 500 zł brutto

  powyżej 500 zł płatność (minimum 30 % zamówienia brutto) + reszta (70 % zamówienia brutto) gotówką przy odbiorze zamówienia przedpłata przed realizacją po otrzymaniu faktury
  pro-forma. Dla Klienta który zrealizował u nas minimum 5 zamówień: płatność pełnej kwoty brutto zamówienia gotówką, gdy wartość zamówienia nie przekracza 500 zł brutto
  płatność przy odbiorze gotówką zaliczki lub przelewem (minimum 30 % zamówienia brutto) + reszta (70 % zamówienia brutto)
  przy odbiorze zamówienia (gdy wartość zamówienia przekracza 200 zł brutto)

  Brak terminowej wpłaty na rzecz zamówienia powoduje wydłużenie terminu jego realizacji.
  Im szybciej opłacisz tym szybciej otrzymasz zamówienie!
 • Podsumowanie zamówienia ? w momencie wpłynięcia zaliczki lub całej kwoty na nasze konto informacja z zamówieniem zostaje przesłana do naszych grafików.

 

Z A P R A S Z A M Y  ! ! !
do zapoznania się z całą naszą ofertą na pozostałych stronach naszej firmy!

portfolio
cennik


U W A G A ! ! !
otrzymasz od nas
e-mail z projektem do akceptacji !!!

Czas dostawy liczony jest od momentu potwierdzenia projektu. Po zaakceptowaniu projektu, prosimy o wysyłkę z danymi do faktury oraz do wysyłki.

steroids online / what is brain fog / how to increase semen volume / http://testosteronepillsnorx.com/ / male enhancement pills